Co łączy ciążę z balonikiem? Zobaczcie zabawny film

Mamy dla Was szokującą wiadomość – dzieci nie biorą się z kapusty, ani nie przynosi ich bocian! Ten film to odpowiedź na pytanie, które nurtuje wiele maluchów.

Skąd się biorą dzieci? – to pytanie usłyszy w końcu każdy rodzic. Dorośli często wymigują się od odpowiedzi i wymyślają niestworzone historie na ten temat.

Jeżeli nie chcciee wyjawić dziecku prawdy, możecie pokazać mu to wideo. Dwójka młodych ludzi w zabawny sposób zobrazowała, jak wygląda ciąża.

Gdy po obejrzeniu tego filmu, Wasza pociecha dalej nie będzie rozumiała, skąd dzieci biorą się na świecie, zatrzymajcie wideo w 9 sekundzie. Mamy wrażenie, że tajemnica tkwi w tym pocałunku :).

9 miesięcy w 90 sekund

Dla przyszłych rodziców ciąża to czas oczekiwania, wzruszenia oraz zmiennych nastrojów. Ale na pewno ten okres zasługuje na wyjątkowe upamiętnienie.

Czy można „opowiedzieć” ciążę w 90 sekund? Po obejrzeniu tego filmu, wiemy że tak. Autorem wzruszającej produkcji jest mąż ciężarnej kobiety. Na nagranie złożyło się jedno zdjęcie z każdego dnia ciąży. Przyszłemu tacie udało się uchwycić kamerą, jak zmieniało się ciało jego partnerki, a także mieszkanie.

Na ostatnim kadrze znalazł się upragniony syn.

Nie taka ciąża piękna, jak ją malują?

Okazuje się jednak, że błogosławiony stan nie zawsze jest taki cudowny, a na drodze do szczęśliwego macierzyństwa kobieta musi pokonać sporo przeszkód.

Line Severinsen to nie tylko ilustratorka, ale również matka dwójki dzieci. Właśnie dlatego bardzo dobrze wie, z czym zmierzyć się musi kobieta w trakcie trwania ciąży. Na szczęście Line postanowiła połączyć swój talent oraz doświadczenie i stworzyć serię ilustracji przedstawiających dzień z życia przyszłej matki.

Jedne są zabawne, inne pokazują ciemną stronę życia ciężarnej kobiety.

A Wy jak wspominacie ciążę?

Radio ZET/SJ

Więcej: