„Prison break” wraca z nowym zwiastunem! [WIDEO]

W sieci pojawił się nowy zwiastun „Prison break'a”. Serial ma powrócić na ekrany telewizorów po ponad 7-letniej przerwie. 

Stacja telewizyjna Fox poinformowała w styczniu, że ruszyły prace nad nowym sezonem

16 maja miała miejsce premiera zwiastuna najnowszej serii. Fani zaskoczeni są powrotem głównego bohatera - Michaela Scofielda, którego pochowano w ostatnim odcinku czwartej serii serialu.

Twórca serialu, Paul Scheuring, ma bardzo logiczne wytłumaczenie.

"

To co Paul Scheuring nam zaproponował było logicznym i wiarygodnym, w świecie „Skazanego na śmierć”, wytłumaczeniem tego dlaczego postacie wciąż żyją i poruszają się po świecie - poinformowała Dana Walden, dyrektor FOX.

"

W główne role kolejny raz wcielą się Wentworth Miller (Michael Scofield) Dominic Purcell (Lincoln Burrows). Razem z nimi w serialu pojawi się również stara obsada - Sarah Wayne Callies, Robert Knepper, Paul Adelstein i Rockmond Dunbar.

Co się będzie działo w najnowszym sezonie?

Akcja pierwszego odcinka ma być osadzona w Stanach Zjednoczonych. Rozwój wydarzeń skieruje bohaterów do Jemenu, w środek wojny domowej. 

Sara po śmierci Michaela podjęła próby prowadzenia normalnego życia. Ma nowego męża, prowadzi dom i zajmuje się swoim synem. Do Lincolna docierają informacje o tym, że Michael jednak żyje. Okazuje się, że znajduje się w więzieniu w Jemenie. Sara i Lincoln postanawiają przygotować największą ucieczkę z więzienia. 

Premiera najnowszej serii planowana jest wiosną 2017 roku

Powroty kultowych seriali

Wygląda na to, że w branży telewizyjnej pojawił się nowy trend na powroty seriali sprzed lat. Po 14 latach przerwy na ekrany telewizorów powrócił „Z Archiwum X”.

W sieci pojawił się minutowy fragment premierowego odcinka, który w USA widzowie mogli obejrzeć już 24 stycznia 2016 roku.

Radio ZET/MB

Więcej: