Widzowie skrytykowali ubiór pogodynki. Musiała się ubrać na wizji

Pogodynka Liberté Chan wywołała mailowy atak na amerykańską stację KTLA 5. Chan prognozowała pogodę na żywo w przykrótkiej czarnej, błyszczącej się sukience.

Stacja telewizyjna bardzo szybko zareagowała na otrzymywaną korespondencję od widzów. Nagranie pokazuje, jak zza kadru kamery, kolega Chan podaje sweter współpracowniczce, jednocześnie prosząc ją o to, aby go założyła.

Pogodynka zaskoczona zachowaniem swego kolegi, pomyślała, że to jedynie wyraz jego troski. Prezenterka po chwili usłyszała, że musi się odziać, bo momentalnie przypłynęło dużo maili z krytyką. Zagubiona dziennikarka założyła sweter i powiedziała na antenie, że wygląda jak bibliotekarka.

Chan również zamieściła nagranie na swoim profilu na Facebooku i zapytała swoich fanów o to, czy sukienka im się podoba?

Jedni piszą, że prezenterka wygląda bardzo seksownie, drudzy, że sukienka bardziej nadaje się na imprezę niż do porannej prognozy pogody. Ci trzeci z kolei twierdzą, że prezentowała się w niej doskonale. Pogodynka przeprosiła widzów za wyboru stroju.

Rozebrana prezenterka w albańskiej telewizji

Pewien właściciel albańskiej telewizji Zjarr TV zmagał się z niską oglądalnością serwisów informacyjnych. Żeby temu zaradzić, postanowił wymienić prezenterki, na takie, które nie miały żadnych oporów przed tym, żeby pojawić się na wizji bez garderoby. Oglądalibyście? :)

Pokazała biust na wizji

Roxana Vancea to kobieta bez kompleksów. Pogodynka podczas wizji obnażyła swój biust zbytnio się tym nie przejmując. Z zimną krwią kontynuowała „prognozę”. Widzowie tej rumuńskiej telewizji nie mogą narzekać na nudę. Ta prezenterka z pewnością jest jedną najbardziej rozpoznawalnych pogodynek na świecie. 

Radio ZET/TP

Więcej: