Rozenek i Majdan wzięli ślub! Zobacz zdjęcia [NOWE FOTO]

To był ślub jak z bajki! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w sobotę oficjalnie zostali małżeństwem. Na ceremonii w podwarszawskim Konstancinie pojawiła się rodzina młodej pary i przyjaciele. Nie zabrakło także znajomych z show-biznesu. 

Panna młoda zdecydowała się na zachwycającą suknię „rybkę”, która podkreśliła wszystkie atuty jej sylwetki. Uwagę przykuwał efektowny i dość ekstrawagancki dół ubioru w kształcie „syreniego ogona”.

Ale pan młody nie ustępował swojej wybrance w elegancji. W pięknym smokingu prezentował się jak brytyjski gentleman.

Małgorzata Rozenek zadbała o to, by jej ślub był perfekcyjny. Wszystko przebiegło według zaplanowanego harmonogramu, a goście nie kryli wzruszenia. Uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu w pobliżu uroczego pałacyku, w pobliżu którego rozstawiono specjalny pawilon. Ślub i wesele urządzono w dość luźnym stylu - goście krążyli między stolikami, a o muzykę zadbał zaproszony pianista.

Wśród zaproszonych uwagę zwracała przede wszystkim Ewa Chodakowska w obcisłej i mocno wydekoltowanej sukience. Zawarcia związku młodej parze gratulowali także m.in. Edward Miszczak, Ewa Minge i Hanna Lis.

Wcześniej Majdan przyznał w Radiu ZET, że nie jest przesądny i wcześniej oglądał już wszystkie suknie swojej ukochanej. Zdradził także, że miał bardzo udany wieczór kawalerski – był on tak szampański, że nawet obawiał się, że niektórzy koledzy mogą nie zdążyć na ślub. Na szczęście tak się nie stało – wszystko było zapięte na ostatni guzik, a ceremonię goście będą wspominali zapewne przez następne kilka miesięcy.

Radio ZET/SI/MW

Więcej: