„Ślub od pierwszego wejrzenia": będzie druga edycja programu

Będzie druga edycja show TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia" – to już pewne! Program będzie można oglądać jesienią 2017 rok. Oferta programowa TVN w następnym roku zapowiada się więc bardzo interesująco.

„Ślub od pierwszego wejrzenia" – podobnie jak program „Azja Express" – okazał się hitem jesiennej ramówki TVN. Nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się rozpocząć pracę nad drugą edycją show. Będzie możną oglądać ją już jesienią 2017 roku – czytamy w serwisie Wirtualne Media.

Przypomnijmy, że program jest polskim odpowiednikiem formatu znanego z Danii – „Gift Ved Første Blik...”. Jego formuła przewiduje, że nieznani sobie wcześniej uczestnicy wezmą ślub. Doboru drugiej połówki dokonają jednak nie sami. Tym mają zająć się specjaliści, którzy połączą osoby na podstawie testów psychologicznych i rozmów z bohaterami. Wtedy połączeni przez nich uczestnicy będą musieli zdecydować, czy wezmą ślub. Jeśli powiedzą „tak", kamery będą śledzić losy małżonków przez następne sześć tygodni. W tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce wieść dalej wspólne życie, czy jednak woli się rozstać.

Ślub od pierwszego wejrzenia: 2 edycja już w 2017

Stacja rozpoczęła już castingi do drugiej edycji programu. Chętni, którzy są gotowi wziąć udział w kontrowersyjnym eksperymencie telewizyjnym, mogą kierować swoje zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Więcej informacji można znaleźć na stronach programu.

Radio ZET/SI