„Ślub od pierwszego wejrzenia" – pierwszy odcinek za nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia", flagowa propozycja nowej ramówki stacji TVN, od początku budzi wiele kontrowersji. Pod okiem trojga ekspertów nieznane sobie wcześniej pary będą decydować się , czy powiedzieć sobie „tak". Pierwszy odcinek programu mogliśmy oglądać 3 października o 22:30 na antenie TVN. Eksperci wytypowali już pierwsze pary. Czy uda im się stworzyć szczęśliwe, długie związki?

Jak wybrano pary, które poznaliśmy w 1. odcinku „Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Profesor Bogusław Pawłowski, antropolog, Monika Staruch, seksuolog, i doktor Piotr Mosak, psycholog, przygotowali testy, dzięki którym udało im się jak najlepiej – w ich przekonaniu – sparować uczestników programu. Czy eksperyment się powiedzie? Przekonamy się dopiero w finale „Ślub od pierwszego wejrzenia".

Oto pary, które poznaliśmy w pierwszym odcinku „Ślub od pierwszego wejrzenia" na TVN:

1. Natalia i Jacek 

Natalia ma 28 lat, pracuje jako sekretarka i pochodzi z Trójmiasta. Ma za sobą dwa nieudane związki. Może uda jej się stworzyć szczęśliwy razem z przystojnym Jackiem?

Jacek ma 30 lat, mieszka w Poznaniu, pracuje w IT. Ma za sobą długi związek, był nawet zaręczony. Ale czy Natalia będzie tą jedyną?

2. Ewa i Darek

Ewa ma 30 lat, jest po trudnym długoletnim związku. Uwielbia jogę i taniec. Czy uda jej się zatańczyć pierwszy taniec z Darkiem?

Darek ma 29 lat. Pracuje na uczelni.  Mieszka z mamą, chociaż miał dwa poważne związki. Czy ten z Ewą okaże się szczęśliwy?

3. Magda i Krystian

Magda ma 28 lat i nie ma szczęścia w miłości. Mieszka z rodzicami pod Warszawą. Czy uda jej się rozkochać w sobie Krystiana?

Krystian jest asystentem kupca w centrali w jednej z sieci handlowych. Ma 30 lat, a jego największym marzeniem jest założenie szczęśliwej rodziny. Czy uda mu się spełnić je razem z Magdą?

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w poniedziałki o 22:30 na antenie TVN. Powtórki programu można też oglądać online na stronie player.pl

Radio ZET/SI