Ślub od pierwszego wejrzenia – kiedy kontrowersyjne show TVN?

Projekt, w którym nieznani sobie wcześniej uczestnicy biorą ślub, powstawał od jesieni zeszłego roku. Teraz już wiadomo, kiedy trafi na antenę. Pierwszy odcinek reality show „Ślub od pierwszego wejrzenia będzie" można obejrzeć już w poniedziałek3 października o godz. 22:30 w TVN. Po premierze będzie można zobaczyć go także online na stronie player.pl.

Program ma być polskim odpowiednikiem formatu znanego z Danii – „Gift Ved Første Blik...”. Jego formuła przewiduje, że nieznani sobie wcześniej uczestnicy wezmą ślub. Doboru drugiej połówki dokonają jednak nie sami. Tym mają zająć się specjaliści, którzy połączą osoby na podstawie testów psychologicznych i rozmów z bohaterami.

Co ciekawe, uczestnicy kontrowersyjnego programu poznają swoich wybranków dopiero w urządzenie stanu cywilnego. Wtedy muszą zdecydować, czy wezmą ślub. Jeśli powiedzą „tak", kamery będą śledzić losy świeżo upieczonych małżonków przez następne półtora miesiąca. W tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce wieść dalej wspólne życie, czy jednak nie masz szans na dalszy rozwój związku.

Radio ZET/SI