Ślub od pierwszego wejrzenia: jedna z par jest już po rozwodzie

„Ślub od pierwszego wejrzenia", jesienna propozycja ramówki stacji TVN, od początku budzi wiele kontrowersji. Pod okiem trojga ekspertów nieznane sobie wcześniej pary decydują się , czy powiedzieć sobie „tak". Eksperci wytypowali już pierwsze pary. Niestety nie wszystkim udało się stworzyć szczęśliwe relacje.

To miał być ślub jak z bajki. Ślub to jedno, ale życie to drugie. Jak donosi „Fakt", jedna z par, które poznały się na planie programu, zdecydowała się już na rozwód.
W czwartym odcinku byliśmy świadkami wesela Krystiana i Magdy oraz ślubu Natalii i Jacka. Nasi eksperci idealnie dobrali młodych, ponieważ obie pary wydawały się być zachwycone uroczystością, no i oczywiście partnerem. Natalia i Jacek w urzędzie wydawali się być bardzo zestresowani, dopiero po uroczystości, kiedy emocje opadły, mogliśmy zobaczyć czy naprawdę się sobie spodobali – czytamy na oficjalnej stronie programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Natalia i Jacek są po rozwodzie

Wygląda na to, że 29-letnia Natalia Kobiela i 30-letni Jacek Wojciechowski jednak nie przypadli sobie do gustu. Rozwiedli się dzień po emisji programu.
– Nie będę na ten temat rozmawiać, nie ma takiej możliwości, chcę to zakończyć – wyznała uczestniczka programu w telefonicznej rozmowie z tabloidem.

Przypomnijmy, że program jest polskim odpowiednikiem formatu znanego z Danii – „Gift Ved Første Blik...”. Jego formuła przewiduje, że nieznani sobie wcześniej uczestnicy wezmą ślub. Doboru drugiej połówki dokonają jednak nie sami. Tym mają zająć się specjaliści, którzy połączą osoby na podstawie testów psychologicznych i rozmów z bohaterami.

Program można oglądać w poniedziałki o 22:30 na antenie TVN.

Radio ZET/OO