Ślub od pierwszego wejrzenia: uczestnicy, godzina emisji i informacje o programie

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali połączeni w pary przez ekspertów biologii, seksuologii i psychologii. Kim są i jak sobie poradzą w nowej sytuacji? Sprawdź, o której i kiedy oglądać kolejne odcinku programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestnicy, odcinki i godziny emisji programu - najważniejsze informacje o nowym hitowym show. O co tam chodzi i kim są osoby biorące udział w eksperymencie? Odcinek pierwszy za nami. Najpierw zobaczyliśmy, jak wygląda życie singli w Polsce. Potem z grona osób, które poznały zasady programu - szczególnie fakt, że do aranżowanego ślubu nie poznają wyglądu swojego przyszłego małżonka/małżonki - wyłoniono 10. uczestników. Do gry wchodzą eksperci, którym każdy z biorących udział w show opowiedział o swoim życiu, związkach, lękach. Przeprowadzają oni szczegółowe testy - np. antropologiczne. Sprawdzono m.in. proporcje twarzy i ciała, głos a nawet zapach. Potem były testy psychologiczne, które ostatecznie pozwoliły ekspertom wyłonić 3 pary. Kim są uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" uczestnicy i pary

Magda i Krystian

Ewa i Darek

Natalia i Jacek

Jak sądzicie, pasują do siebie?

Kiedy i o której oglądać "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Premiera show odbyła się 3 października w telewizji TVN. Emisja programu odbywać się będzie w każdy poniedziałek o godzinie 22.30. Pierwszy odcinek okazał się wielkim telewizyjnym hitem. Część druga "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w telewizji już 10.10.. Będziecie oglądać?

Więcej: