Ślub od pierwszego wejrzenia: odcinek 9. Dojdzie do rozwodu?

„Ślub od pierwszego wejrzenia" wkracza w decydujące starcie. W poniedziałek 28 listopada 2016 roku obejrzeliśmy na TVN 9. już odcinek programu. Zobaczcie, co działo się w dziewiątym odcinku show. 

503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 2280123516

Ślub od pierwszego wejrzenia: 9. odcinek za nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia" jest polskim odpowiednikiem duńskiego „Gift Ved Første Blik...”. Formuła show przewiduje, że nieznani sobie wcześniej uczestnicy biorą prawdziwy ślub. Doboru drugiej połówki dokonają jednak nie sami. Tym mają zająć się specjaliści, którzy łaczą osoby na podstawie testów psychologicznych i rozmów z bohaterami. Wtedy połączeni przez nich uczestnicy będą musieli zdecydować, czy wezmą ślub. Jeśli powiedzą „tak", kamery będą śledzić losy małżonków przez następne sześć tygodni. W tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce wieść dalej wspólne życie, czy jednak woli się rozstać.

Czy któraś z par będzie ze sobą na zawsze? Co dzieje się u naszych bohaterów?

Magda i Krystian

Wszystko wskazuje na to, że Magdzie i Krystianowi uda się stworzyć prawdziwy szczęśliwy związek.  Choć sporą przeszkodą są dojazdy, bo Magda mieszka w Warszawie, a Krystian jest z Poznania, oboje robią wszystko, by spędzać jak najwięcej czasu razem. Teściowa Krystiana bardzo polubiła Magdę. 

Darek i Ewa

Darek i Ewa zdecydowali się zamieszkać razem i nie żałują tej decyzji. I choć różni ich podejście do spraw domowych, do konfliktów na tym tle nie dochodzi. Mamie Darka Ewa bardzo przypadła do gustu. Ale czy Ewie naprawdę uda się pokochać Darka?

Natalia i Jacek

Natalia od dłuższego czasu ciągle krytykuje Jacka. Nie podoba mu się jego mieszkanie, ciągle wytyka mu brak ambicji i planów życiowych. Jacek jednak się nie poddaje i cierpliwie zabiega o względy wybranki. Kobieta nie jest w stanie zrozumieć tego, że Jacek chciałby, aby wspólnie zarządzali budżetem domowym, jej zdaniem to mężczyzna powinien za nią płacić.

Radio ZET/SI