Chory chłopiec zaśpiewał piosenkę Eminema. Która wersja jest lepsza? [WIDEO]

Sparsh Shah to chłopiec, który został mocno doświadczony przez los. Jest nieuleczalnie chory, ale pokazuje światu, że nie można się poddawać i trzeba robić to, co się kocha.

12-latek Sparsh Shah jest chory na wrodzoną łamliwość kości. W swoim krótkim życiu miał 125 złamań. Chłopiec z tego powodu musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Życie mocno go doświadczyło. Jednak los nie był okrutny i dał dziecku ogromny dar. Sparsh jest bardzo uzdolniony wokalnie.

Ostatnio w internecie dużą popularność zdobył cover piosenki „Not afraid” Eminema. Film na YouTubie został wyświetlony już ponad 2 miliony razy

Sparsh Shah ma nadzieję, że kiedyś uda mu się spotkać z Eminemem. To jego największe marzenie.

- Zawsze też chciałem inspirować ludzi moim talentem muzycznym. Życzę sobie, żeby ten sen stał się prawdą - napisał chłopiec na swoim kanale na YouTubie. 

Covery lepsze od oryginału?

Covery nieraz są lepsze od oryginalnych utworów. 

11-letni Tryzdin Grubbs od kiedy tylko usłyszał „Hello”, śpiewał przebój bez przerwy. Na jednym z rodzinnych spotkań chłopak popisał się doskonałym wokalem. Wideo z jego interpretacją przeboju Adele zostało opublikowane w internecie. Mama chciała, aby jego talent oceniła większa publiczność. Prawdopodobnie nie spodziewała się aż takiej reakcji internautów. W ciągu zaledwie kilku dni wideo z Tryzdinem w roli głównej miało ponad 27 milionów odsłon.

Dużą burzę w internecie wywołał również cover piosenki „Przez twe oczy zielone” zespołu Akcent. Paweł Izdebski, autor tekstów i muzyki, zaśpiewał tę piosenkę od nowa.

Jak Wam się podoba „Not afraid” w wykonaniu chłopca? Która wersja piosenki jest lepsza? 

Radio ZET/MB

Więcej: