Nowy serial kryminalny z Markiem Włodarczykiem

Marek Włodarczyk zyskał ogromną popularność dzięki roli komisarza Adama Zawady w serialu „Kryminalni" w TVN. Teraz aktor ponownie wcieli się w strażnika prawa, tym razem w serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny", który we wrześniu pojawi się na kanale w TV4. 

Serial ma przedstawiać losy grupy policjantów z wydziału dochodzeniowego-śledczego, którzy zajmują się najpoważniejszymi przestępstwami. Akcja produkcji rozgrywać będzie się we Wrocławiu i okolicach. Fabuła koncentrować ma się nie tylko na życiu służbowym bohaterów. W serialu przedstawione zostaną także wątki z ich życia osobistego.

Za reżyserię serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odpowiada Jakub Miszczak. W głównych rolach oprócz Marka Włodarczyka zobaczymy także Kamilę Ściborek, Michała Mrozka, Dariusza Karpińskiego oraz Weronikę Lewoń. Obok profesjonalnych aktorów pojawi się także Sebastian Wątroba,  znany z „W-11-Wydział Śledczy" 

Premiera serialu zaplanowana jest na 5 września, produkcja będzie pokazywana od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 na kanale TV4.

Poza zdjęciami kręconymi w sposób tradycyjny twórcy zdecydowali zrealizować się liczne ujęcia przy pomocy nowatorskich dronów.

Radio ZET/SI