Brad Pitt i Marion Cotillard w nowym gorącym zwiastunie filmu "Sprzymierzeni". Tak rodził sie romans?

Brad Pitt i Marion Cotillard w nowym zwiastunie filmu "Sprzymierzeni". Gorąca zapowiedź produkcji w reżyserii Roberta Zemeckisa.

Nowy zwiastun filmu "Sprzymierzeni" - a w nim Brad Pitt i Marion Cotillard - właśnie trafił do sieci. W trailerze widzimy wiele gorących scen z udziałem głównych bohaterów: początek ich znajomości, niewinny flirt, aż po namiętne ujęcia i rozwój miłości. Czy to tak rodził się rzekomy romans Pitta i Cotillard, który - nieoficjalnie - był przyczyną wniesienia pozwu rozwodowego przez Angelinę Jolie?

Film "Sprzymierzeni" w polskich kinach zadebiutuje jesienią - już 25 listopada 2016. Produkcja rozgrywa się w okolicznościach drugiej wojny światowej i  opowiada historię Maxa Vatana (Brad Pitt) i Marianne Beausejour (Marion Cotillard), którzy są wyszkolonymi zabójcami. Najpierw łączą ich zadania, potem zaczyna pojawiać się między nimi uczucie. Niestety, po pewnym czasie okazuje się, że tajemnice, które obydwoje skrywają, poddają w wątpliwość szczerość łączącego ich uczucia.

Reżyserem "Sprzymierzonych" jest Robert Zemeckis. Film powstał na podstawie scenariusza Stevena Knighta.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu media podały informację o rozpadzie związku Brada Pitta i Angeliny Jolie. Para, która poznała się także na planie filmowym, postanowiła zakończyć swoje trwające od lat małżeństwo. Oficjalnie powodem pozwu, który złożyła aktorka, były różnice światopoglądowe czy poglądy na wychowanie dzieci. Nieoficjalnie mówiło się, że Pitt dopuścił się romansu z Cotillard, o którą Jolie była bardzo zazdrosna. Czy coś było na rzeczy? Zarówno Marion jak i Brad zdementowali pogłoski o romansie, ale patrząc na gorące sceny w zwiastunie fani na pewno będą się zastanawiać, czy tak właśnie rodził się romans...

Więcej: