503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 2311083990

Staruszek rozkręcił imprezę w metrze. To wideo podbija internet

Dwóch chłopaków urządziło w metrze mały koncert na żywo. Pasażerowie nie mieli nic przeciwko, a nawet sami chętnie przyłączali się do zabawy. Jednak dopiero dwoje staruszków pokazało młodszym, jak naprawdę wygląda impreza z prawdziwego zdarzenia. To wideo jest absolutnym hitem sieci.

Starszy pan był w tak doskonałym humorze, że wstał i pogratulował chłopakom. Później poprosił żonę do tańca, ale ta była nieco zawstydzona i odmówiła. Wtedy staruszek postanowił zaprosić do tańca młodą blondynkę. Jego żonie jednak humor też dopisywał – kobieta wstała z siedzenia i przyłączyła się do zabawy. Impreza trwała tak długo, aż wszyscy wysiedli na swoich przystankach. Jesteśmy jednak pewni, że staruszkowie bawili się nawet dłużej, a wigoru może pozazdrościć im niejeden nastolatek. Zresztą zobaczcie sami!

Wydarzenie zostało zarejestrowane telefonem komórkowym w metrze w Barcelonie. Jak podają zagraniczne media, filmik jest autentyczny, a wydarzenia nie miało wcale zaplanowanego z góry scenariusza. Nie pozostaje nam nic innego, jak samemu zaprosić kogoś to tańca. Bawmy się!

Radio ZET/SI