Nie uwierzysz! Ta kawa powoduje erekcję

Stiff Bull jest reklamowana na Zachodzie jako cudowna kawa, które jest odpowiednikiem naturalnej viagry i do tego nie zawiera niezdrowych substancji. I rzeczywiście kawa, której głównym składnikiem są różnego rodzaju zioła pochodzące z Azji i Ameryki Południowej, szybko stała się sprzedażowym hitem. Niestety okazało się, że ten napój wcale nie jest taki zdrowy, jak zapewniali producenci. 

Jak czytamy w serwisie Daily Mail, kawa ta bogata jest m.in. w zioła Tongkat Ali służące jako afrodyzjak (naturalny odpowiednik viagry) oraz Maca Root, czyli pieprzycę peruwiańską, której właściwości zwiększają wytrzymałość organizmu, dodają energii, poprawiają pamięć i podkręcają libido. Trzecim składnikiem ma być guarana odpowiedzialna za dostarczanie energii oraz zwiększanie ciepłoty organizmu, co prowadzi do poprawy metabolizmu.

W błędzie są jednak ci, którzy myślą, że popijanie Stiff Bull nie przyniesie żadnych negatywnych konsekwencji. Chociaż rzeczywiście, napój ma pomagać w przełamaniu barier seksualnych i jest ponoć skuteczną alternatywą dla chemicznej viagry, FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) oraz sam producent informują, że substancja ta może znacząco obniżyć ciśnienie krwi. Z drugiej strony producent uspokaja klientów i zaznacza, że sprzedaje swój produkt już od dziesięciu lat i nigdy nikomu nie wydarzyło się nic złego po wypiciu zalecanej dawki napoju.

Na chwilę obecną Stiff Bull dostępna jest jedynie w Stanach Zjednoczonych. Nie poleca się zakupu tej mieszanki ziół przez internet.

Radio ZET/SI