W „Klanie” doszło do strzelaniny. Chwile grozy rozbawiły internautów [WIDEO]

Ta scena z polskiego serialu przebija śmierć Hanki Mostowiak z „M jak miłość”. 4 maja TVP1 wyemitowała odcinek „Klanu”, w którym doszło do… strzelaniny. 

Najdłuższa polska telenowela wciąż potrafi zaskakiwać. W odcinku 2937 córka Beaty poszła na spotkanie sekty, w którym udział wziął guru. Podczas podziękowań doszło do zamieszania i padły strzały

Twórcy wykorzystali dość, delikatnie mówiąc, przestarzałe efekty specjalne. Szczególną uwagę warto zwrócić na momenty wystrzałów. Z lufy buchnęły płomienie, a sam moment kontaktu kula-ciało również był niefortunnie zmontowany. Na marynarce pojawił się ogień, a krew rozbryzgała się na wszystkie strony. 

Internauci nie pozostawili na tej scenie suchej nitki. W sieci pojawiło się wiele prześmiewczych komentarzy. 

„Klan” - obiekt kpin internautów

To nie pierwsza scena z „Klanu”, która zapadnie widzom w pamięci. Pod koniec kwietnia w jednym z odcinków Paweł Ignacy Lubicz, syn Krystyny i Pawła, wdał się w bójkę na korytarzu. Scena była groteskowa. Nie trzeba było długo czekać, by pod tym fragmentem odcinka pojawiły się złośliwe komentarze adresowane do twórców.

Serial bardzo często jest wyśmiewany. Internauci stworzyli również swoją czołówkę z muzyką z „Gry o tron”. Efekt tego połączenia rozbawi każdego.

Pod koniec lutego dyrektor TVP1 Jan Pawlicki poinformował widzów, że serial zostanie zdjęty z anteny. 3 miliony fanów będą musiały pożegnać się z „Klanem”.

Radio ZET/MB

Więcej: