Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem. Odcinek 76. Osman zabija Mehmeda

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - nowy odcinek 76 już 16 wrzesnia w TVP 1. Kösem spotka prawdziwe nieszczęście. Straci syna i będzie musiała podjąć bardzo ważną decyzję, w obronie swej rodziny.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” odcinek 76. zobaczymy tuż przed weekendem, 16.09. Tym razem fani serialu zostaną pozostawieni w całkowitej niepewności. Osman jest na tronie i okazuje się być srogim władcą, który nie cofnie się przed walką o pozycję. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”? Streszczenie i opis 76. epizodu.

W 75. odcinku serialu „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” Osmanowi urodził się syn. Władca postanowił zabezpieczyć jego przyszłość i przywrócił przechodzenie władzy z ojca na syna. Przyrodnie rodzeństwo Osmana powinszowało nowo narodzonemu dziecku, tylko Mehmed nie odezwał się, czym rozzłościł świeżo upieczonego ojca. Mehmed zaczął obawiać się o swoje życie i uciekł do koszar janczarów. Niespodziewanie Wraz z wojskowymi, którzy coraz bardziej przeciwstawiają się władzy Osmana, wystąpił przeciw władcy. W ostatniej chwili jednak za namową matki wrócił do pałacu. Niestety, Kösem myliła się: jego życie naprawdę było zagrożone.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” – odcinek 76. opis wydarzeń

76. odcinek „Sułtanki Kösem zobaczymy w piątek, 16.09.2016 tradycyjnie o 18.35 na TVP 1. Co się w nim wydarzy? Mehmed cały czas obawia się o swoje życie. Kösem uspokaja go i twierdzi, że Osman nie zrobi mu krzywdy. Niestety – jest w błędzie. Osman zdobywa zgodę na to, by pozbyć się zagrażającego mu Mehmeda. Organizuje spotkanie z nim a następnie wzywa katów. Kiedy Mehmed traci życie, Osman słyszy wszystko zza ściany i płacze. Niespodziewanie świadkiem zdarzenia jest Murad, młodszy z synów Kösem… Kiedy sułtanka dowiaduje się o śmierci Mehmeda i po raz pierwszy widzi jego martwe ciało, wpada w wielką rozpacz. Co postanowi? Czy Osman zagraża jej dzieciom?

kosem

Kolejny odcinek serialu „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” już w poniedziałek o 18.35 a przed południem powtórka epizodu 76.

Więcej: