Sułtanka Kösem - sezon 2: zwiastun online

Kiedy drugi sezon serialu „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”? Pierwsza seria wkrótce dobiega końca i pozostawia fanów w niepewności. Tymczasem pierwsze fragmenty online 2 sezonu „Sułtanki Kösem” już zostały opublikowany w czołówce serialu. Zobacz, co w nim się będzie działo!

Fani serialu „Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem” czekają na informacje o drugim sezonie produkcji. Okazuje się, że już można obejrzeć jego zapowiedź – a właściwie czołówkę kolejnej serii serialu. Jest ona dostępna na YouTube, jednak jako „Wspaniałe Stulecie: Murad IV”. I właśnie pod takim tytułem serial powróci do polskiej telewizji po przerwie.

Wielki test wiedzy - sprawdź, co pamiętasz z pierwszego sezonu Sułtanki Kosem. Rozwiąż QUIZ!

Pierwszy sezon produkcji obecny jest w polskiej telewizji od 25 kwietnia 2016, a koniec jego emisji zaplanowano na 28 września. Zgodnie z harmonogramem tureckiego producenta, pierwsza seria „Sułtanki Kösem” liczyła 30 odcinków. Polska telewizja uznała jednak, że epizody są zbyt długie i postanowiła je podzielić na krótsze odcinki, których łącznie jest aż 84.

Kösem jako sułtanka matka w sezonie 2

W ostatnim epizodzie kontynuacji "Wspaniałego Stulecia" widzimy zapowiedź ogromnych zmian. Najpierw ginie Osman, który zostaje uduszony w wieży. Potem Kösem doprowadza do śmierci wielu osób - m.in. Halime i Davida Paszy. Mustafa I abdykuje a nowym władcą zostaje jej syn - Murad IV. Kösem wraca jako sułtanka matka.

Zarówno „Wspaniałe Stulecie” jak i „Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kösem” do polskiej telewizji trafiły z kilkumiesięcznym opóźnieniem. I tak prawdopodobnie będzie też z kolejnym sezonem kontynuacji przygód sułtanki Kösem. Można się spodziewać, że nowe odcinki emitowane będą w TVP 1 najpewniej od początku 2017 roku.

Wspaniałe Stulecie: Murad IV – zwiastun 2 serii

Czekacie na kolejne odcinki tureckiej produkcji? Tymczasem, sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach!  Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem - odcinek 84. STRESZCZENIE

Więcej: