Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem - sezon 2. Premiera 14.11.

2 sezon Sułtanki Kosem w TV już wkrótce. Premiera w tureckiej telewizji wreszcie została oficjalnie zapowiedziana. Po kilkukrotnym przesuwaniu daty premiery fani serialu wyczekują na pierwszy epizod drugiej serii.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" - sezon 2 to jedna z tureckich produkcji telewizyjnych, której najbardziej wyczekują polscy fani. Przez dłuższy czas wiedzieliśmy, że pierwszy odcinek kontynuacji serialu wyemitowany zostanie w Turcji jesienią. Teraz jednak wiemy już dokładnie, kiedy to nastąpi. Na oficjalnym profilu facebookowym serialu oraz na profilu telewizji Fox pojawiła się informacja, że premiera nastąpi w poniedziałek 14 listopada.

Sułtanka Kosem - sezon 2 online?

Na premierę serialu w polskiej telewizji trzeba będzie prawdopodobnie poczekać do przyszłego roku. Jednak ci, którzy nie będą mogli doczekać się polskiej premiery, będą mogli oglądać nowy odcinek online - oczywiście w wersji tureckiej, co prawdopodobnie nie jest do końca satysfakcjonujące. Warto pamiętać, że tuż po tureckiej premierze w internecie pojawią się wersje z napisami - także po polsku, przygotowane przez polskich fanów serialu z fanklubu Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka kosem" - tak jak pozostałe epizody w wersji oryginalnej - trwa ponad dwie godziny, zatem są to trzy odcinki polskie. Poprzednia seria produkcji w polskiej telewizji liczyła blisko trzy razy więcej odcinków, niż wersja oryginalna. Niestety, do tej pory TVP nie ujawnia kiedy i czy na pewno serial będzie emitowany w Polsce.

O której i gdzie oglądać?

Dla tych, których zadowala oglądanie serialu w tureckiej wersji, mamy informację o tym, o której zaplanowana jest emisja. 2. sezon Sułtanki Kosem 14 listopada o 20.00 - czyli 18.00 czasu polskiego - można oglądać w internecie na stronie producenta.

Więcej: