Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - sezon 2 już online! Gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek drugiego sezonu kultowego tureckiego serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" już jest dostępny online z polskim tłumaczeniem. Premiera serialu w tureckiej telewizji odbyła się 18 listopada, a śledziły ją tysiące fanów na całym świecie. Gdzie oglądać 2. sezon Sułtanki Kösem w sieci?

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" to bijący rekordy popularności turecki serial. Pierwszy sezon można było oglądać w polskiej telewizji od końca kwietnia 2016. Po wielkim sukcesie pierwszej serii teraz przyszedł czas na kolejną, w której u władzy zobaczymy sułtana Murada - syna Kösem, który będzie chciał samodzielnie władać krajem. Ale czy Kösem będzie z tego zadowolona i podda się decyzjom syna?

"Wspaniałe stulecie: Kösem" - co w drugim sezonie?

O pierwszym odcinku, który jest już dostępny w sieci w polskiej wersji, oraz o tym, czego spodziewać się po 2. sezonie "Sułtanki Kösem", opowiada Karina Kopec z grupy facebookowej Kosem Wspaniałe Stulecie Polska:

"Premierowy odcinek to mistrzostwo samo w sobie więc 2. sezon z pewnością zapewni widzom wiele emocji. Nowy sułtan, nowa Kösem, nowi paszowie, nowe intrygi i nowi wrogowie to wszystko złoży się na sukces w pełnej krasie. W pierwszym odcinku oprócz prawie całkiem nowej obsady mogliśmy podziwiać nowe pałacowe wnętrza, które swoim urokiem zachwycą nawet najwybredniejszych. Sułtan Murad to twardy władca, który nie  podporządkuje się nikomu, nie ma litości dla zdrajców, a kto myśli, że będzie w stanie z nim "pogrywać" z pewnością długo nie pożyje. Sułtanka Kösem po 10 latach regencji będzie musiała oddać władzę w ręce syna, ale czy będzie w stanie z niej zrezygnować tego dowiemy się z kolejnych odcinków serialu. Czytając tysiące przychylnych komentarzy w mojej grupie już wiem, że pierwszy odcinek wbił widzów w fotel. Jestem pewna, że i kolejne odcinki nie zawiodą fanów na całym świecie jednocześnie cieszę  się niezmiernie, że dzięki całej mojej ekipie tłumaczy i techników już teraz możemy dać możliwość oglądania serialu widzom w Polsce".

Gdzie oglądać 2. sezon "Sułtanki Kösem" online?

Kolejne odcinki nowego sezonu serialu z polskimi tłumaczeniami udostępniane są krótko po tureckiej premierze odcinka w grupie Kösem Wspaniałe Stulecie Polska. Już teraz można tam znaleźć pierwszy epizod oraz zwiastuny kolejnego - także z polską wersją językową. Oprócz tego, w grupie na fanów Kösem czekają też dyskusje, ciekawostki i konkursy.

Niestety, nadal nie wiadomo, czy drugi sezon serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" będzie dostępny w TVP1.

Więcej: