Butelka Coca-Coli zmieni się na Święta. Wyjątkowa kampania kultowego napoju

Coca-Cola na święta Bożego Narodzenia przygotowuje specjalną kampanię. W jej ramach zmianie ulegnie m.in. wygląd puszek napoju oraz butelka, która wyemitowana zostanie z wyjątkową etykietą, z której można zrobić... świąteczną kokardę.

Święta od kilkunastu już lat przestają się kojarzyć z aromatem pomarańczy, które dziś dostępne są przez cały rok, nie jak dawniej. W ich miejsce pojawił się "Kevin sam w domu" i świąteczne reklamy Coca-Coli. Można chcieć lub nie, ale kiedy telewizja zaczyna emitować pierwsze bożonarodzeniowe spoty kultowego napoju, to już wiadomo, że Święta się zbliżają.

Nowa butelka Coca-Coli na Święta

W tym roku będzie jeszcze ciekawiej, bo Coca-Cola zapowiedziała specjalną kampanię, w ramach której zmieni się nieco opakowanie napoju. Do sprzedaży trafić ma limitowana edycja półlitrowych butelek z etykietą, którą można złożyć w świąteczną kokardkę. Jak dokładnie będzie to wyglądało pokazuje specjalna grafika.

Także puszki będą w wersji świątecznej - na puszkach pojawią się grafiki ze Świętym Mikołajem i czerwonymi ciężarówkami.

Świąteczna kampania Coca-Coli

Wiadomo już, że działania reklamowe Coca-Coli dotyczące Bożego Narodzenia będą realizowane pod hasłem „Podaruj radość!”. "Bohaterami spotu są m.in. kobieta przygotowująca świąteczne smakołyki, zapracowana ekspedientka pakująca prezenty dla bliskich oraz zabiegany ojciec dekorujący dom. Wszystkich łączą radosna atmosfera, butelka Coca-Coli i postać Świętego Mikołaja" - zdradza serwis Wirtualne Media.

Więcej: