Kolejne genialne składanie zamówienia w McDonaldzie. Metoda „Na Zenka” coraz popularniejsza

Kolejny zgłodniały fan Disco Polo postanowił wybrać się do popularnej restauracji McDonald’s i złożyć zamówienie w nietypowy sposób.

Wygłodniały mężczyzna z Krakowa wybrał się do jednej z tamtejszych restauracji fast food i złożył zamówienie w coraz to bardziej popularny sposób, czyli „Na Zenka”. Kierowca podjechał do McDrive’a, wytłumaczył swoim widzom w paru słowach co zamierza zrobić i…

Trzeba przyznać, że wokal kierowcy jest bardzo zbliżony do tego oryginalnego. Tekst, który ułożył, jest tak doprecyzowany, że pracowniczka restauracji nie miała najmniejszych kłopotów z przyjęciem zamówienia i nawet świetnie się przy nim bawiła.

Metoda składania zamówień „Na Zenka” została zapoczątkowana przez YouTubera amatora, który podczas stania w korku, nie dość, że cierpiał na nudę, to jeszcze był bardzo głodny.

W celu jej zabicia, postanowił napisać słowa do popularnej piosenki disco polo „Przekorny los”. Swój pierwszy koncert postanowił zagrać właśnie w w McDonaldzie. Utwór pt. „Przekornie głodny” zdecydowanie zapoczątkował nową erę składania zamówień. Ciekawe, kiedy pojawią się kolejne zabawne nagrania ze składania zamówień w taki właśnie sposób :).

Zenek Martyniuk podnosi atrakcyjność „Sprawie dla Reportera”

„Sprawa dla reportera” to program, który przede wszystkim kojarzony jest z pomocą dla pokrzywdzonych ludzi. Jeden z odcinków został poświęcony choremu na nowotwór 9-miesięcznemu Frankowi. Ku zaskoczeniu widzów, dyskusję temat choroby chłopczyka przerwał występ lidera zespołu „Akcent”. Prowadząca program zaczęła przytupywać nogą, a ojciec chłopczyka płakał jednocześnie nucąc przebój śpiewany przez Zenka Martyniuka.

  

Więcej: