Szturmowcy ze „Star Wars” i ich zmysłowy taniec w „Mam talent”. To się nazywa show!

Dostać owacje na stojąco od całego jury oraz usłyszeć od Simona Cowella, że ten występ spełnił jego marzenie, to dla uczestników brytyjskiego „Mam talent” największe nagrody. Poza tym jeśli jesteście fanami „Star Wars”  nie możecie przegapić występu „Boogie Storm”. Podejrzewamy, że Wy także nie widzieliście nigdy wcześniej roztańczonych szturmowców.

Żołnierzy Imperium ubranych w charakterystyczne białe pancerze kojarzy każdy fan „Star Wars”. Ich głównym zdaniem było utrzymywanie porządku w Galaktyce i odstraszanie wrogów.

Ale te postaci filmowe tylko z pozoru wyglądają na takie posłuszne i grzeczne. Chyba nikt nie sądził, ze pod zbroją kryją się tak gorące osobowości.

Zobaczcie, dlaczego ich taniec do takich hitów jak „Gangnam Style” Psy czy „Single Ladies” Beyonce rozbawił szacowne jury i 3 miliony widzów na YouTube.

Taniec inny niż wszystkie

W tej edycji brytyjskiego „Mam talent” było więcej występów tanecznych, które zdecydowanie na długo zapadną jurorom w pamięć.

Musimy wspomnieć o popisowym występie Polaków z grupy Fair Play Crew, którzy przeszli pierwszy casting w brytyjskim show.

Nie sposób pominąć występu 14-letniego Jacka, który swoim baletem wzruszył publiczność do łez. Podobne emocje wywołał taniec formacji Another Kind of Blue,  której magiczny show dodatkowo wspierany był przez zapierające dech w piersiach wizualizacje. A jedną z najpiękniejszych historii miłosnych tańcem opowiedzieli zakochani w sobie partnerzy, którzy zaprezentowali na scenie bechatę.

Co sądzicie o talencie szturmowców z „Gwiezdnych Wojen”?

Radio ZET/SJ

Więcej: