Zobacz, jak wygląda praca najlepszego polskiego sędziego piłkarskiego [WIDEO]

Dziennikarze NC+ podczas meczu Legii Warszawa z Piastem Gliwice postanowili podejrzeć, jak wygląda praca najlepszego polskiego sędziego Szymona Marciniaka i jego asystentów. Podpięli arbitrom mikrofony i podsłuchali, jak podczas meczu wygląda ich ciężka praca.

Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej i od zawsze chciałeś się dowiedzieć, jak wygląda praca sędziego podczas meczu, to trafiłeś idealnie! NC+ zadecydowało, że materiał zostanie zrealizowany podczas spotkania Legii Warszawa z Piastem Gliwice, czyli w meczu, którego wygrana w dużej mierze miała się przyczynić do zdobycia mistrzostwa polski.

Po obejrzeniu śmiało możemy stwierdzić, że arbiter cieszy się sporym szacunkiem wśród piłkarzy. Sędzia Marciniak wie, jak ułożyć sobie zawodników. Najlepsi piłkarze naszej Ekstraklasy wiedzą doskonale (co widać na filmie), że z panem Szymonem w dyskusję się nie wchodzi.

Która sytuacja spodobała się Wam najbardziej? Nam ta z szatni, kiedy to Marciniak mówi do swojego asystenta: 

"

Ty never tacz, never tacz, Kamil... Masz osiem kartek, a Ty never tacz...

"

Szymon Marciniak w swojej sędziowskiej karierze prowadził wiele meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub decydujące mecze młodzieżowych mistrzostw Europy. W 2016 roku ma okazję zadebiutować na ogromnej piłkarskiej imprezie jaką jest Euro, które odbędzie się we Francji.

Do Euro coraz bliżej...

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zaczynają się 10 czerwca 2016 roku. Wtedy o godz. 21:00 reprezentacja gospodarzy zainauguruje zawody meczem z Rumunią. W związku z tym, polskiemu raperowi Popkowi już udzieliły się emocje. Król Albanii z tej okazji postanowił nagrać utwór, który mógłby być hymnem naszej reprezentacji.

Piosenka ma tytuł „Gdzie Jesteś Tato Stary - Euro 2016”. Raper śpiewa o kibicowaniu naszej reprezentacji i o wierze w wysokie miejsce naszych biało-czerwonych piłkarzy.

Więcej: