Tak naprawdę brzmi Katty Perry?! [WIDEO]

Wokalistka jest jedną z najpopularniejszych artystek sceny pop. Czy po tym filmiku jej kariera wisi na włosku?

Katy Perry nie umie śpiewać? Takie pytania pojawiały się w komentarzach do krótkiego filmiku, który pojawił się w sieci. Widać na nim Perry na scenie podczas konwentu Partii Demokratycznej w Filadelfii, który odbył się pod koniec lipca 2016. Wokalistka wykonała tam dwa utwory: „Rise” i „Roar” - pierwszy z nich premierowo. Teraz opublikowane zostały „taśmy” na których słychać, jak Perry śpiewa naprawdę!

Ok., oczywiście wiemy, że to tylko głupi żart, którego ofiara padła wokalistka. Katy nie jeden raz śpiewała na żywo i pokazała, że rzeczywiście ma kawał głosu. Zresztą występ na konwencie Demokratów można bez problemu znaleźć w Internecie i jeszcze raz się o tym przekonać.

Tymczasem niedawno Perry zdradziła co u niej nowego. Poinformowała fanów, że jej najnowsza płyta będzie o… seksie, a dokładnie o jej erotycznych przygodach m.in. z Orlando Bloomem. W jednym z ostatnich wywiadów Katy stwierdziła, że lubi robić piosenki o wszystkim, co robi. Chce też wreszcie zaprezentować swojej rodzinie naprawdę niegrzeczny kawałek. Nieznane są szczegóły zbliżającego się krążka. Wiadomo na pewno, że materiał już powstaje, a znaleźć się ma na nim wiele nowych brzmień. Niestety data premiery wciąż nie jest znana, a we wcześniejszych wywiadach Katy sugerowała, że może to być nawet w 2016 roku. Na szczęście dla fanów, lipcowa premiera utworu „Rise” jest zapowiedzią tego, że płyta jest już bliżej, niz dalej.