Ewelina Lisowska wraca do „Tańca z Gwiazdami"

„Taniec z Gwiazdami" wchodzi w decydującą fazę. W najbliższym odcinku, 14 października, gwiazdy i tancerze zatańczą do polskich i zagranicznych hitów stacji radiowych. Każda z par wykona po dwa tańce. Jeden z nich z nich do przeboju muzycznych gwiazd, które wystąpią w odcinku. 

Olga Kalicka i Rafał Maserak zatańczą sambę do wielkiego przeboju Eweliny Lisowskiej „Prosta Sprawa". Ewa Błachnio i Jacek Jeschke spróbują swoich sił do utworu Grzegorza Hyżego „Pod wiatr". Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła zaprezentują swoje show do cha chy do piosenki Szymona Chodynieckiego „Z całych sił". Robert Wabich i Hania Żudziewicz wykonają taniec współczesny do hitu „Ty i ja" Moniki Lewczuk. Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment stworzą trio z Julą, która zaprezentuje utwór „Milion słów". Szykuje się więc nie tylko wielkie taneczne widowisko, ale i minirecital polskich gwiazd.

Przypomnijmy, że Ewelina Lisowska wygrała czwartą edycję tanecznego show. Partnerował jej Tomasz Barański, któremu udało się wtedy wygrać program po raz pierwszy. Wokalistka zbierała wysokie noty od jurorów, ale w szóstym odcinku zabrakło głosów widzów i wraz z Tomkiem Barańskim musiała pożegnać się z programem Polsatu. W wyniku kontuzji Anny Cieślak i jej rezygnacji z udziału w „Tańcu z Gwiazdami", Ewelina dostała drugą szansę, którą wykorzystała w stu procentach. W finale Ewelina i Łukasz wygrali z Łukaszem Kadziewiczem i Agnieszką Kaczorowską.

Lisowska pojawiła się też w piątej edycji „Tańca z Gwiazdami". W jednym z odcinków zaśpiewa swój największy hit „W stronę słońca". Do jej przeboju jive'a zatańczyli faworyci piątej edycji show – Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, którzy w finale ostatecznie przegrali jednak z Anną Karczmarczyk i Jackiem Jeschke.

Radio ZET/SI