Taniec z gwiazdami: finał już dzisiaj!

Już w piątek, 4 listopada, wielki finał 6. edycji programu Polsatu – „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". O Kryształową Kulę będą walczyć dwie pary: Olga Kalicka w duecie z Rafałem Maserakiem i Robert Wabicha w parze z Hanną Żudziewicz.

Każda z par podczas finału zaprezentuje trzy tańce – ulubiony, wybrany przez rywali oraz popisowy freestyle. Podczas odcinka finałowego w tańcu zbiorowym będziemy mogli oglądać także wszystkich uczestników 6. edycji. Nie zabraknie też tanecznych niespodzianek. W finale wystąpią również zwycięzcy 5. edycji show, a więc Ania Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

– Olga i Rafał zdecydowali się postawić na połączenie tańca współczesnego z jazzem, w bardzo wzruszającym wydaniu. Myślę, że to chwyci za serce. Robert i Hania to zupełnie inna bajka. Zatańczą tango i foxtrota do szlagierów »Tango milonga« czy »Zimny drań«" – powiedziała osoba z produkcji programu.

Kto wygra „Taniec z gwiazdami"?

Taniec z Gwiazdami 6.: kto wygra finał?

Przypomnijmy, że w tej edycji o Kryształową Kulę i 150 tysięcy walczyli: Karolina Gorczyca i Żora Korolyov; Urszula Dębska i Wojciech Jeschke; Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła; Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański; Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment; Ewa Błachnio i Jacek Jeschke; Tomasz Ciachorowski i Natalia Głębocka, Sławomir Zapała i Magdalena Molęda, Robert Wabich i Hannda Żudziewicz, Olga Kalicka i Rafał Maserak, Kamil Mokrzycki oraz Walerija Żurawlewa.

Mistrzowskie jury

Zmagania celebrytów oceniało czteroosobowe jury: wybitna polska aktorka Beata Tyszkiewicz,  Sędzia międzynarodowa tańca Iwona Pavlović, utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny mistrz świata i Europy Michał Malitowski oraz aktor – Andrzej Grabowski.

Kiedy i o której odbędzie się finał? „Taniec z gwiazdami 6" już w najbliższy piątek o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Taneczne show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to marka znana na całym świecie. Największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Program został wpisany nawet do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces w historii.

Radio ZET/SI