"Trąby Apokalipsy" wracają. Czym są tajemnicze dźwięki z nieba?

Ciarki przechodzą po plecach, kiedy słucha się tych nieopisanych dźwięków. Zjawisko to, określane mianem "trąb Apokalipsy", od kilku lat zadziwia tysiące ludzi na całym świecie. Naukowcy nie potrafią go wytłumaczyć. Teraz znowu o sobie przypomniało.

Regularnie od kilku lat na całym świecie pojawiają się doniesienia o dziwnych odgłosach, dobiegających z nieba. W sieci jest też coraz więcej nagrań tego niezwykłego, przyprawiającego o ciarki fenomenu. Zjawisko, ze względu na metaliczne brzmienie, określane jest "trąbami Apokalipsy", lub po prostu "niebiańskimi trąbami". Zarejestrowane zostało już w wielu krajach - w Rosji, USA, Kanadzie, Australii czy krajach Europy - Niemczech, Holandii i nie tylko. Teraz na YouTube pojawił się materiał ze Słowacji.

Co na nim słychać? Zdecydowanie dźwięki te nie pozwalają się jednoznacznie określić, choć wielu internautów jest zdania, że to zwykłe oszustwo i manipulacja dźwiękiem. Jednak jest wielu świadków, którzy słyszeli to na żywo - także w Polsce. Niektórzy dopatrują się w tym dźwięku kosmicznych statków, inni uważają, że to sygnały końca świata. Specjaliści z NASA nie kwestionują już występowania tych dziwnych odgłosów, nadal jednak nie potrafią ich wytłumaczyć inaczej, niż to, że są to "naturalne dźwięki pochodzące z nieba, które nikomu nie zagrażają". Mimo to, ci, którzy słyszeli to na własne uszy, przekonani są, że kryje się za tym coś więcej.

Słyszeliście to kiedyś?

Więcej: