The Walking Dead: sezon 7 – trailer „Negan’s Way”. Spoilery!

Telewizja AMC opublikowała trailer siódmego sezonu „The Walking Dead”. Zwiastun „Żywych trupów” nosi tytuł „Negan’s Way".

W zwiastunie 7. sezonu „The Walking Dead”widzimy postać tajemniczego Negana, o którego istnieniu dowiedzieliśmy się w poprzedniej serii produkcji.

„The Walking Dead”: s07 – trailer

Kim jest Negan?

Szósta seria „The Walking Dead” zakończyła się w bardzo tajemniczy sposób. W ostatnim odcinku 6. sezonu, w końcowej już scenie, zobaczyliśmy okrutną grę Negana – przywódcy Zbawców. Mężczyzna postanowił w odwecie zabić członka ekipy Ricka. Nie mogąc się zdecydować, komu chce odebrać życie, rozpoczął wyliczankę: „Eeny, meeny, miny, moe, Catch a tiger by the toe…”. Odcinek kończy się brutalnym morderstwem, którego Negan dokonuje przy pomocy maczugi owiniętej drutem kolczastym. Oczywiście nie wiemy, kto zginął. I to spędza sen z powiek wszystkim fanom serialu, bo trailer nadchodzącego sezonu nie dał żadnej wskazówki w tej sprawie.

The Walking Dead – sezon 7: spoilery. Kogo zabił Negan?

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do niespodziewanych śmierci bohaterów. Kto z ekipy został uśmiercony przez producentów tym razem? Pojawiają się pierwsze informacje o tym, kto nie zginął. Jak poinformował „The Spoiling Dead”, w sierpniu kręcone były sceny z udziałem Daryla i Carol. Można więc się domyślać, że to żadne z nich było ofiarą Negana. Nie był to także Rick, który miał dla przywódcy Zbawców pracować. Z informacji od ekipy filmowej wypłynęło także, że nadal żyją Tara, Morgan i Dwight. A ponadto, najpewniej ofiarą nie byli Glenn ani Eugene. Z drugiej strony Aaron, Sasha i Rosita to zbyt mało znaczące postacie, by ich śmierć mogła być "wstrząsem", na który przecież czekamy. Kto jeszcze pozostał? Abraham, Michonne i Maggie. W ostatnich dniach, niestety, coraz bardziej wskazuje się, że to właśnie ta ostatnia pożegna się z serialem...

W jednym z wywiadów Greg Nicotero, reżyser The Walking Dead, zdradził, że głównych bohaterów produkcji czeka wiele trudnych momentów. „Zanim będzie lepiej, będzie dużo gorzej” – powiedział. Potem, prawdopodobnie, ekipa Ricka ruszy w poszukiwaniu kolejnego swojego miejsca na Ziemi.

The Walking Dead: s01e07 – kiedy premiera?

Serial „The Walking Dead”, znany pod polskim tytułem “Żywe trupy”, emitowany jest od listopada 2010 roku. Premiera pierwszego odcinka pierwszego sezonu odbyła się 8.11.2010, a seria szósta zakończyła się wiosną 2016. Wcześniej, jeszcze w październiku 2015 roku telewizja AMC ogłosiła kontynuację serialu. Premiera 7 sezonu „The Walking Dead” odbędzie się 24 października 2016 roku.

The Walking Dead s01e07 online?

Więcej: