The Walking Dead: sezon 7. Śmierć ważnych bohaterów. Kogo zabił Negan?

Premiera "The Walking Dead" 7 w polskiej telewizji już w poniedziałek 24 października 2016. Pierwszy odcinek siódmej serii serialu przyniesie śmierć dwóch ważnych bohaterów. Jeden z nich był w produkcji od samego początku. Kogo zabił Negan?

Premierowy epizod "Żywych trupów" rozpocznie się wielkim zaskoczeniem, które będzie tylko przedsmakiem tego, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie produkcji. W pierwszym odcinku będziemy świadkami śmierci ważnych bohaterów. Wcześniej zapowiadało się, że umrze tylko jedna osoba. Pojawiały się pogłoski, że będzie to... Maggie. Jednak już dziś wiemy, że Negan pozbawi życia dwójkę mężczyzn. Te okrutne sceny s07e01 "The Walking Dead" online krążą już od kilku godzin. Ofiarami okrutnego przywódcy będą Glenn i Abraham.

Sezon 7 - co się wydarzy?

To chyba najbardziej ciekawi wszystkich fanów serialu. Wiemy już, że Negan sporo namiesza w świecie żywych trupów. Jednak trudno powiedzieć, jaki dokładnie będzie ten sezon. Na pewno będzie jeszcze więcej przemocy, którą żywi zgotują innym żywym w okrutnej walce o przetrwanie. Rick będzie chciał zabić Negana, co ogłasza mu właśnie w pierwszym odcinku. "Zabiję cię. Nie dziś, nie jutro, ale cię zabiję" - mówi. Zaskakujące, w jaki sposób Negan na to reaguje. Jest po prostu rozbawiony.

Aktor grający Negana - Jeffrey Dean Morgan - zdradził: "będą emocje. Będzie ostro. Będzie niewyobrażalna przemoc. Będzie się sporo działo. Oglądając kolejne odcinki widzowie będą mieli okazję się przekonać co tak naprawdę to "sporo" oznacza" - cytuje telemegazyn.pl.

"The Walking Dead" s07e01 online i w polskiej TV

Amerykańska premiera serialu odbyła się 23.10., natomiast polscy widzowie pierwszy odcinek zobaczyli 24.10., punktualnie o 22.00 na kanale.

W internecie tradycyjnie przed premierą pojawiały się informacje, że serial można oglądać także online. Nie ma jednak żadnych legalnych streamów 7 sezonu "The Walking Dead" w internecie. Warto o tym pamiętać, by nie paść ofiarą naciągaczy lub przypadkiem nie zainfekować komputera wirusem.

Czekacie na pierwszy odcinek nowej serii "Żywych trupów"?

Więcej: