Top Chef. Gwiazdy od kuchni: finał już dzisiaj

„Top Chef. Gwiazdy od kuchni”: wielki finał już dzisiaj, 9 listopada. W ostatecznej rozgrywce zmierzą się ze sobą tancerz i choreograf Rafał Maserak, wokalistka grupy „Jarzębina” Beata Oleszek i raper i producent muzyczny Piotra „Vienio” Więcławskie! Komu ud się wygrać „Top Chef. Gwiazdy od kuchni"? Przekonamy się już wieczorem. 

Gwiazdy w Top Chef: wielki finał

Z jakimi zadaniami będą musiały zmierzyć się gwiazdy? Każdy z uczestników kulinarnego show będzie musiał przygotować menu degustacyjne składające się z pięciu dań, które ocenią Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Podczas finałowego starcia jurorom nie umknie nawet najmniejszy błąd i niedopatrzenie. Surowi jurorzy oczekują perfekcyjnego smaku, idealnego wykonania oraz mistrzowskiej prezentacji dania.

Pomoc zwycięzców Top Chefa

W przygotowaniu najważniejszego obiadu w swoim życiu uczestnikom kulinarnego show Polsatu pomogą najlepsi sous chefowie w Polsce: Martin Gimenez-Castro, Sebastian Olma, Marcin Przybysz, Katarzyna Daniłowicz, Tomasz Purol i Dawid Szkudlarek – zwycięzcy programu „Top Chef”.

Finał Top Chef. Gwiazdy od kuchni 9 listopada

Na przygotowanie popisowych dań uczestnicy będą mieli sporo czasu, bo aż dwie godziny. Która z gwiazd poda najlepsze dania i otrzyma tytuł Top Chef oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych? Dowiemy się na żywo już dzisiaj o godzinie 20:40 w telewizji Polsat. 

Radio ZET/SI