„Top Model" wraca. Rusza nowa edycja

Top Model 2016 startuje już we wrześniu! 1. odcinek 6. edycji programu zobaczymy w Telewizji TVN już we wtorek, 6 września 2016 roku. Co przyniesie nowa edycja hitowego programu TVN?

Na castingach do programu stawiły się dziesiątki chętnych marzących o karierze modela czy modelki. Jednak był to dopiero początek drogi dla kandydatów walczących o udział w dalszych etapach „Top Model". Najlepsi z nich przejdą do następnych części  i zamieszkają w luksusowym domu modelek i modeli. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński będą analizować nie tylko wygląd kandydatów, ale też cechy charakteru i determinację, by zdobyć sławę.

Na zwycięzcę 6. edycji programu „Top Model| czeka 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modelek „AVANT” oraz okładka w miesięczniku „Glamour”! 

Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki „Top Model" będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21:30 w Telewizji TVN. Szósta edycja zapowiada się równie interesująco co poprzednie. Czy tym razem serca jurorów i publiczności znów zdobędzie mężczyzna? Przekonamy się już niebawem.

Goście specjalni

W 6. edycji nie zabraknie wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne prestiżowych magazynów o modzie, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Radio ZET/SI