Top Model: Adam obraził Weronikę Książkiewicz

Atmosfera w „Top Model" robi się coraz bardziej napięta. Rywalizacja udziela się uczestnikom i niestety dostaje się nawet zaproszonym gościom. Tym razem z nerwami nie poradził sobie Adam, który obraził aktorkę Weronikę Książkiewicz. Na szczęście wszystko skończyło się happy endem.

Adam Niedźwiedź przyznał,  w rozmowie z Michałem Pirógiem, że… nie wie, kim jest Weronika Książkiewicz.  

– Jakby wyglądały zdjęcia, gdybym ci powiedział: robimy zdjęcia, a ty myślisz: Weronika Książkiewicz? – próbował pomóc Adamowi, który miał wyraźne problemy z pokazaniem emocji,  Michał Piróg.
– Nie wiem, kto to jest... a, dobra – powiedział szczerze Adam.

Kandydat na modela tak się przejął swoim nietaktownym zachowaniem, że na panelu jurorskim pojawił się z bukietem kwiatów, które w ramach rekompensaty za nietakt chciał wręczyć  gwieździe „Top Model". Przeprosił aktorkę ta jednak pozostała niewzruszona.

– To była mega słabe – przyznała aktorka. – Wiesz jak się czułam? Ktoś przychodzi żeby ci pomóc, a ty nawet nie wiesz jak on ma na imię.

Wszyscy byli w szoku, że Weronika tak bardzo wzięła słowa Adama do siebie. 

Bezradny Adam nie wiedział, co jeszcze może zrobić, by przeprosić aktorkę:

– To tam było ostro chyba? My o czymś nie wiemy chyba? – Marcin Tyszka skomentował całą aferę.

Dopiero później okazało się, że to był z jej strony podstęp – w ten sposób chciała, by Adam pokazał więcej naturalnych emocji podczas sesji. I choć jego zdjęcie nie wzbudziło zachwytu, udało mu się dojsć do dalszego etapu programu. W 8. odcinku „Top Model 6" jury pożegnało Mateusza.

Radio ZET/SI