Top Model 6. finał: kto wygra program?

Finał „Top Model 6" już we wtorek, 29 listopada o godzinie 21.30. Do ostatecznej rywalizacji stanie trzech uczestników – Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana. Kto z nich wygra program? Kim są finaliści popularnego show TVN? Poznajcie wszystkie szczegóły! 

Top Model 2016: finał już 29 listopada

Patryk Grudowicz, Daria Zhalina albo Ewa Niespodziana – kto z nich zostanie zwycięzcą 6. edycji programu  „Top Model" 2017? Po szóstym odcinku z widzami pożegnali się natomiast Natalia Karabasz i Daniel Tracz.

Daria Zhalina: czy to ona wygra finał „Top Model 6."?

Daria miała 20 lat, gdy przyjechała do Polski z Ukrainy. Musiała zacząć wszystko od nowa. Języka polskiego nauczyła się w zaledwie dwa miesiące. Skończyła licencjat na kierunku stosunki międzynarodowe i handel zagraniczny. Wcześniej studiowała aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej. Musiała jednak z tego zrezygnować  ze względów finansowych.

Patryk Grudowicz: czy to jemu uda się zwyciężyć w finale?

Patryk ma 19 lat, pochodzi z wielodzietnej rodziny i od dawna pomaga finansowo potrzebujęcej mamie. Jego największą pasją jest sport. Uwielbia muzykę reggae, bardzo ceni twórczość Kamila Bednarka.

Ewa Niespodziana: czy to ona zdobędzie tytuł top model?

Ewa uczy się w technikum, pracuje jako kelnerka i pomaga dzieciom i młodzieży w nauce języka niemieckiego. Ma 18 lat i uwielbia aktywność fizyczną, szczególnie grę w koszykówkę. W przeszłości marzyła, by zostać aktorką.

Wyniki „Top Model 6." poznamy 29 listopada po godzinie 21.30.  Podczas półfinałowego odcinka programu uczestnicy wzięli udział w pokazach mody podczas Fashion Week w Madrycie, gdzie pojawili się na wybiegu razem z zawodowymi modelami. Co czeka na nich w finale? Przekonamy się już za kilka godzin.

Radio ZET/SI