Top Model 6.: finał za nami. Patryk Grudowicz zwycięzcą

„Top Model" 6: finał za nami. Widzowie wybrali zwycięzcę. Został nim Patryk Grudowicz, który zdobył 100 tysięcy złotych, sesję w polskiej edycji magazynu „Glamour" oraz  kontrakt z prestiżową agencją mody. Drugie miejsce w finale „Top Model" 2016 zajęła Ewa Niespodziana, a trzecie – Daria Zhalina. Komu kibicowaliście?

Top Model 2016: Patryk Grudowicz wygrał szóstą edycję programu

Finał Top Model 6. był zorganizowany w najlepszym stylu. W programie pojawili się wszyscy uczestnicy, którzy doszli do etapu domu modeli. Razem z finalistami – Patrykiem, Darią i Ewą – zaprezentowali na wybiegu kolekcje najbardziej cenionych współczesnych polskich projektantów: Mariusza Przybylskiego i Dawida Wolińskiego. 

W jury zasiedli: Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i top modelka Ania Jagodzińska. I choć ci ocenili zdjęcia finalistów i postępy, jakie uczynili, decydujący głos mieli widzowie, którzy głosowali na swojego faworyta smsami.

Decyzją widzów zwycięzcą został Patryk Grudowicz! Drugie miejsce zajęła Ewa Niespodziana, a trzecie – Daria Zhalina.

Kim są finaliści „Top Model" 2016?

Patryk Grudowicz:  zwycięzca Top Model 6.

Patryk ma 19 lat, pochodzi z wielodzietnej rodziny i od dawna pomaga finansowo mamie i rodzeństwu. Jego największą pasją jest sport. Uwielbia też muzykę, zwłaszcza reggae. Jego ulubionym wokalistą jest Kamil Bednarek.

Ewa Niespodziana: drugie miejsce w Top Model 6.

Ewa uczy się w technikum, pracuje jako kelnerka i uczy młodzież języka niemieckiego. Ma 18 lat i kocha aktywność fizyczną, zwłaszcza grę w koszykówkę. W przeszłości marzyła, by zostać aktorką. Może jeszcze będzie miała okazję, by spróbować swoich sił na wielkim ekranie?

Daria Zhalina: trzecie miejsce w Top Model 6.

Daria miała 20 lat, gdy przyjechała do Polski z Ukrainy. Musiała zacząć wszystko od nowa. Języka polskiego nauczyła się w zaledwie dwa miesiące. Skończyła licencjat na kierunku stosunki międzynarodowe i handel zagraniczny. Wcześniej studiowała aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej. Musiała jednak z tego zrezygnować  ze względów finansowych. Czy dzięki trzeciemu miejscu w „Top Model" jej sytuacja finansowa poprawi się? Trzymamy za to kciuki.

Finał Top Model 6. za nami: zwycięzcą jest Patryk Grudowicz