Top Model: uczestnik został wyrzucony z programu

Program „Top Model" wchodzi w decydującą fazę. W ostatnim odcinku (18 października) jeden z uczestników musiał pożegnać się z programem jeszcze przed końcem. Dlaczego tak się stało? Co zrobił? 

Uczestnicy programu mieli wziąć udział w castingu do profesjonalnej agencji modelingowej. Na przygotowanie dokumentów mieli jedynie pięć minut. Niestety jeden z uczestników nie wykonał zadania.

Nerwy wzięły górę nad uczestnikami. Sasza zapomniał wziąć ze sobą portfolio, z kolei Ada nie potrafiła odpowiednio się zaprezentować. Ania Jagodzińska i Gosia Leiter (właścicielka agencji) zdecydowały, że już po castingu z programem musi pożegnać się Sasza, gdyż jego zachowanie było naganne. Na castingu najlepiej zaprezentowali się Ewa i Patryk – w nagrodę poszli razem z Anią Jagodzińską do restauracji. 

W 7. odcinku „TOP MODEL" odpadli Sasza Muzheiko i Ola Zbinkowska!

Następnym zadaniem był udział w sesji  „Make love not war". Uczestnicy pracowali w parach. Adam z Danielem, Daria z Natalią, Mateusz z Adą, Kamila z Patrykiem, Mateusz M. z Ewą. Ola nie miała pary, pracowała więc sama. I to niestety ona wypadła najgorzej i musiała pożegnać się w programem.

Radio ZET/SI