Ukraińska top modelka planuje zostać prezydentem swojego kraju w wieku 40 lat [GALERIA]

Ukraińska modelka Alina Baikova ma obecnie 26 lat i na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Ta piękna dziewczyna bardzo by chciała, żeby jej ojczyzna liczyła się w Europie.

Alina ma nadzieję na powrót do swojego kraju w przyszłość, aby pomóc rozwiązać obecnie panujący w nim „wielki bałagan”. Ukraińska topowa modelka, która opisuje siebie jako działaczkę, pojawiła się m.in. na okładkach takich znanych magazynów jak „Vogue” czy „Elle”.

"

Nasz kraj jest w chaosie i trzeba to naprawić. Powiedziałam kilku swoim przyjaciołom, że jeśli nie znajdzie się odpowiedni kandydat, to ja zostanę prezydentem, gdy skończę 40 lat. Bardzo wierzę w demokrację i uważam, że mamy potencjał, aby być dobrym europejskim krajem "

To oświadczenie ukraińskiej modelki zostało udostępnione do publicznej wiadomości, przez co zostało wyśmiane przez niektórych użytkowników mediów społecznościowych. Użytkownik Zastenchivij skomentował: „Co napędza świat?! Cycki!”

Tę piękną Ukrainkę na Instagramie obecnie obserwuje 49.5 tys. użytkowników, a komentarze pod jej zdjęciami wyglądają przeważnie tak:

Więcej: