Twardowsky 2.0. FILM Tomasza Bagińskiego jest już dostępny [18+]

Polacy zwariowali na punkcie dwóch poprzednich odcinków Legend Polskich Allegro. Dziś premiera kolejnego filmu – Twardowsky 2.0. Obejrzyjcie cały film na stronie Radia ZET.

W Twardowskym 2.0 pojawiają się dwie zupełnie nowe postacie – Boruta i Rokita – grane przez Tomasza Drabka oraz Piotra Machalicę. Allegro zaprosiło do współpracy także innych znanych aktorów, m.in. Roberta Więckiewicza, Olafa Lubaszenko, Katarzynę Pośpiech i Pawła Domagałę.

Twardowsky 2.0 to dalsza część przygód Pana Twardowskiego z poprzedniego filmu. Wówczas to bohaterowi udaje się podstępnie wymknąć diabłu.

Projektowi Legendy Polskie od początku towarzyszy ogromne zainteresowanie. W ciągu zaledwie kilkunastu tygodni w 2015 roku filmy „Smok" i „Twardowsky" wyświetlono ponad 6 milionów razy. To imponujący wyni,k jeśli porównamy go do 8,3 mln widowni, jaką w 2015 roku zgromadziły w kinach wszystkie polskie filmy (źródło: Polski Instytut Sztuki Filmowej). Krótkometrażowe produkcje Legend Allegro zebrały mnóstwo pozytywnych komentarzy użytkowników sieci.

W Twardowskym 2.0, podobnie jak i w pozostałych Legend, duże wrażenie robi też ścieżka dźwiękowa. Po raz kolejny twórcy sięgnęli po znany utwór w nowej aranżacji - „Aleja Gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej w wykonaniu Anny Karwan i Matheo. Premiera teledysku, który sam w sobie stanowi kolejną filmową produkcję, będzie miała miejsce już 23 września.

Radio ZET/PAP/SI