Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: kto wystąpi? Poznaj uczestników show

Show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6 rusza już we wrześniu. Kiedy premiera, kim są uczestnicy, kto w jury? Sprawdź informacje o 6. edycji TTBZ.

Jesienią rusza kolejna edycja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 6. już sezon z pewnością przyciągnie przed telewizory wielotysięczną widownię. W programie tradycyjnie nie zabraknie znanych i lubianych polskich gwiazd. Będą też wielkie muzyczne hity i zaskakujące przemiany, które oceniać będzie jury, a także telewidzowie. Poznaliśmy już także wszystkich uczestników show. Kim są? Oto lista nowych gwiazd programu TTBZ.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6: uczestnicy show

Jak zwykle na liście gwiazd show znalazło się osiem nazwisk. Niektóre z nich znaliśmy już nieco wcześniej. Teraz, na niespełna tydzień przed premierą TTBZ 6, mamy pełne zestawienie uczestników. Są to: Joanna Moro, Michał Rudaś, Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Olga Szomańska, Maria Tyszkiewicz i Olga Borys oraz Kamil Bijoś.

Program po raz kolejny poprowadzą Wojciech Gąsowski i Maciej Dowbor - ulubieńcy publiczności, którzy w swojej roli wcześniej sprawdzali się rewelacyjnie i zyskali ogromną sympatię widzów. Niespodzianek nie ma także jeśli chodzi o skład jury. Uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6 oceniać będą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Bartłomiej Kasprzykowski.

Kiedy i o której oglądać TTBZ 6?

Premiera nowej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaplanowana została na sobotę 3 września. Pierwszy odcinek rozpocznie się o godzinie 22.00 i właśnie o tej godzinie co sobota będzie można oglądać show w Polsacie.

Co wiemy na temat premierowego dcinka TTBZ 6? Prawdopodobnie wystąpi nawet sama Tina Turner...

Oto krótka zapowiedź programu:

Będziecie oglądać show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Więcej: