Wpadka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci bezlitośni

Ten występ Sławomir Zapała zapamięta do końca życia. Nie dość, że jurorzy nie docenili jego występu w roli Paula McCartney'a, to jeszcze internauci doszukali się wpadki. 

W drugim odcinku najnowszej edycji programu Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Sławomir Zapała wcielił się w Paula McCartneya i wykonał przed publicznością oraz jurorami utwór „Hope Of Deliverance".

Jurorom występ gwiazdora rock polo nie do końca przypadł do gustu. Bartek Kasprzykowski ocenił go negatywnie i wyznał, że Zapała był zbyt ekspresyjny na senie. Jury oceniło występ najsłabiej, bo jedynie na 5 punktów. Trochę więcej punktów Zapała dostał od kolegów, którzy przyznali mu 10 punktów. W sumie Sławomir zajął więc z 15 punktami przedostatnie, siódme miejsce.

Internautom nie spodobało się także, że  Sławomir grał na gitarze prawą ręką. Legendarny muzyk jest jednak przecież leworęczny. Na Facebooku programu pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy na ten temat. „McCartney jest leworęczny, taka sytuacja", „Żenada!", „Ale wtopa" – to tylko cześć słów fanów programu. Internauci mieli więcej pretensji do scenarzystów niż samego wykonawcy. Ten jednak postanowił odnieść się do wpadki. Napisał w mediach społecznościowych, że  „postawił na prawdę". „Grałem ten utwór tak jak umiem" – przyznał.

RadioZET.pl/SI