Kobieta odkryła, że jej mąż jest jej dziadkiem

68-letni milioner z Miami ożenił się z 24-letnią tancerką erotyczną. Gdy kobieta przeglądała album rodzinny swojego świeżo upieczonego męża, znalazła zdjęcie własnego ojca. Potem okazało się, że jej mąż jest jej... dziadkiem.

Mężczyzna od dłuższego czasu nie utrzymywał kontaktu z rodziną, a  jego żona dawno opuściła go razem z dziećmi. W 2011 roku uśmiechnęło się do niego jednak szczęście i udało mu się wygrać kilka milionów dolarów na loterii. Brakowało mu tylko jednego – wielkiej miłości. Postanowił poszukać ją w serwisie internetowym kojarzącym zamożnych mężczyzn z atrakcyjnymi, młodymi dziewczynami.

Pech chciał, że milionerowi najbardziej spodobała się córka jego własnego syna, z którym od lat nie miał kontaktu. Choć dziś oboje znają prawdę, twierdzą, że nic nie stoi na przeszkodzie ich wielkiej miłości.

– Gdybyśmy się o tym nie dowiedzieli, żylibyśmy razem długo i szczęśliwie. Pokrewieństwo nie powinno tego zmienić. Mam już za sobą dwa nieudane małżeństwa, nie chcę mieć trzeciego – tłumaczy zakochany mężczyzna w rozmowie z „Florida Sun Post".

Nic nie wskazuje więc na to, aby para zamierzała się rozstać. Także kobieta jest zadowolona z takiego stanu rzeczy.

Radio ZET/SI