Ucho Prezesa 9: Beata w serialu [ZWIASTUN]

„Ucho Prezesa 9." jest już dostępne w sieci. Obejrzyj zwiastun odcinka, w którym pojawia się premier Beata, na stronie radiozet.pl.

Ucho Prezesa 9: Beata w gabinecie

W 9. odcinku „Ucha Prezesa" pojawi się wielka nieobecna, czyli premier Beata. Rozmowa, którą przeprowadzi z prezesem, nie będzie należała do przyjemnych.

 – Mówią, że nikt Panią nie słucha. Wszyscy włażą pani na głowę, a pani się na to zgadza – twierdzi prezes. – Oni się boją tylko Pana – mówi szczerze Beata. – W takim razie do czego Pani jest mi potrzebna? Pani Beato, ostatnia szansa. Albo pani tego Antoniego okiełzna, albo... – Wracają graty do domu Beaty – dopowiada jak zwykle aktywny Mariusz.

Czy rzeczywiście prezes pogoni panią premier? Czy czekają ją przykre konsekwencje? Premiera 9. odcinka „Ucha Prezesa" na YouTube zaplanowana jest na 20 marca. Od 16 marca można oglądać go także na platformie Showmax.

Ucho Prezesa 8. Cały odcinek za darmo

Przypomnijmy, że fabuła „Ucha Prezesa”  opiera się na przedstawieniu spotkań tytułowego prezesa w jego gabinecie, gdzie pojawiają się najważniejsi gracze rodzimej sceny politycznej, a więc m.in. premier, ministrowie, prezydent czy prezes telewizji publicznej, a także goście zagraniczni, np. pani Angela z Niemiec. 

Zobacz poniżej zwiastun 9. odcinka „Ucha Prezesa":

RadioZET.pl/SI