Dla uczestnika „1 z 10” upominek to za mało. Wolałby dostać coś więcej [WIDEO]

Jeden z dziesięciu to kultowy polski teleturniej, który emitowany jest już od 22 lat. W programi spotkaliśmy już wielu zabawnych uczestników. Ostatni odcinek programu „1 z 10” przykuł uwagę internautów i z pewnością zostanie zapamiętany na bardzo długo.

Do wielkiego finału popularnego teleturnieju „1 z 10” dotarło trzech uśmiechniętych i szarmanckich dżentelmenów. Podczas gdy piękna pani Sylwia wręczała pamiątki za udział, jeden z uczestników swoim zachowaniem postarał się o to, żeby zostać zapamiętanym na długo. Gracz, który przez internautów został nazwany „Śmieszkiem”, zdecydowanie wolałby otrzymać kogoś niż coś.

Pozostali ulubieńcy widzów

Popularny teleturniej słynie z uczestników, którzy są w stanie zaskoczyć widzów swoim zachowaniem. Doskonałym i zarazem świeżym przykładem jest nietypowe podsumowanie jednego z ostatnich finałów. Dwie uczestniczki oprócz koleżeńskiego uścisku dłoni pozwoliły sobie dodatkowo na szczerą i serdeczną wymianę zdań. Prowadzący edukacyjny teleturniej Tadeusz Sznuk wykazał się inteligentną ripostą, która bez dwóch zdań świadczy o jego niezwykłym profesjonalizmie.

Ten teleturniej ma za zadanie głównie sprawdzać wiedzę uczestników, lecz mimo tego, że w programie do wygrania są całkiem niezłe pieniądze, to trafiają się uczestnicy, którzy startują w zupełnie innym celu… Doskonałym przykładem jest występ chłopaka, który wykazał się prawdziwą odwagą, informując widzów, że poszukuje damy serca. Od emisji odcinka minęło już trochę czasu... Jak myślicie, młodzieniec odnalazł miłość swego życia?