Układ taneczny tego ojca i jego córki pokochał cały internet

Utwór "Can't Stop The Feeling" Justina Timberlake'a idealnie pasuje do zbliżającego się już wielkimi krokami lata i powoduje, że nogi same rwą się do tańca. Pewien ojciec wraz z córką nagrali do tego utworu niesamowity i przede wszystkim bardzo pozytywny teledysk.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda typowa córeczka tatusia, to macie ku temu doskonałą okazję. Ten tata wraz ze swoją córeczką swoim wykonaniem tego układu tanecznego podbili internet. Ona na różowo, a on na kolorowo. Ich stroje w połączeniu z układem wygrały!

Musicie przyznać, że to, co zrobili jest przeurocze i momentalnie wpływające na poprawę humoru. Mogłoby się ich oglądać w nieskończoność, prawda?

Ojciec kradnie show swoim córkom

Nieco podobna sytuacja dotyczy innego, równie znanego utworu pt. „Watch Me”. Dwie siostry mieszkające w Missisippi postawiły kamerę, stanęły na środku kuchni i nagrały swój występ. Ku ich zaskoczeniu, to nie siostry stały się głównymi bohaterkami wideo.

Podczas wykonywania układu tanecznego do piosenki Silento, pojawił się jeszcze jeden tancerz, który ulokował się za tańczącymi siostrami. Mike Jones zrobił swoim córką genialnego psikusa, a kręcenia pośladkami nie mogło zabraknąć.

Nowoczesna rodzinka

Tata tych dzieci robi wszystko, aby tylko zarazić swoje córki muzyką klubową. Prawie codziennie wrzuca do sieci filmiki na których widać, jak cała rodzinka podczas jazdy samochodem słucha muzyki trance. Najmłodsi członkowie rodziny, którzy naśladują ruchy siostry i ojca są niesamowici.

Więcej: