Undressed Polska: Natalia i Kuba w łóżku. Jest pierwsze WIDEO

Nadeszła prawdziwa rewolucja w podejściu do spraw miłości! Samotni Polacy przełamują wszystkie bariery i na pierwszej randce spotykają się... w łóżku. Odcinek ekstra programu został udostępniony na YouTube, możecie więc zobaczyć go dziś na stronie radiozet.pl.

Formuła programu „Undressed: randka w łóżku" opiera się na badaniach naukowych dowodzących, że ludzie są w stanie zakochać się w sobie w czasie krótszym niż godzina. Twórcy polskiej edycji show przyznają, że udało im się potwierdzić tę tezę.

Jeszcze przed oficjalną premierą telewizja TLC zdecydowała udostępnić w serwisie YouTube dodatkowy odcinek nowego programu stacji „Undressed Polska: Randka w łóżku”.

Kim są pierwsi bohaterowie kontrowersyjnego show? Natalia ma 24 lata i jest studentką fizjoterapii. Pracuje w gabinecie SPA jako masażystka. Jaki jest jej wymarzony partner? To mężczyzna pełen pasji i życia. Kuba, domniemany chłopak dla Natalii, jest młodszy od niej zaledwie o rok. Pochodzi z Jeleniej Góry, ale mieszka we Wrocławiu i jest mężczyzną bardzo aktywnym fizycznie. Chciałby, aby jego druga połówka dzieliła z nim miłość do dalekich podróży.

Czy są szanse na miłość?

- Kiedy przyszło mi rozebrać Kubę, nad moją głową pojawił się dymek przedstawiający zacierające dłonie. Uważam, że można  zakochać się w zupełnie obcej osobie w 30 minut. Nigdy nie nastawiałam się na szybkie zakochanie, ale chyba na to po prostu nie można się przygotować. Nie jesteśmy przecież w stanie przewidzieć kiedy dosięgnie nas strzała amora. Udział w tym programie potraktowałam zgodnie z założeniem, jako eksperyment i niezwykłą przygodę, która może zaowocować czymś poważniejszym – skomentowała  Natalia. 

- Skłamałbym, gdybym powiedział, że wcale się nie stresowałem. Stres był, ale tylko pozytywny i mobilizujący. „Randka w łóżku" z Natalią to dla mnie bardzo ciekawe przeżycie i z pewnością na długo pozostanie w mojej pamięci – dodał Kuba.

Program zadebiutuje na antenie TLC w najbliższy wtorek, 25 października, o godz. 22.30. Wtedy dowiemy się więcej o bohaterach.

Radio ZET/SI