Co stoi za tą dziewczyną? Kolejne upiorne selfie [ZDJĘCIE]

Panuje moda na selfie. Pewnie nie ma nastolatka, który nie robił sobie nigdy zdjęcia z ręki. Media społecznościowe zasypywane są takimi fotografiami. Jednak ta jedna była inna od wszystkich. 

Kobieta chciała sobie zrobić zdjęcie w lustrze. Fotografię pstryknęła. Przeraziła się, gdy ją obejrzała. Zobaczyła tam bowiem dziwną postać, która chowała się za jej plecami. 

"

Nie mam pojęcia, kim jest ta dziewczyna za moimi plecami - powiedziała kobieta, która robiła sobie selfie.  "

Internauci w serwisie reddit.com spierają się co do autentyczności zdjęcia. Jedni uważają, że jest to fotomontaż. Kolejni sądzą, że autorka selfie kłamie, a za nią stanęła kobieta. Jednak część osób uważa, że na zdjęciu widać rzeczywiście upiora

Duchy na zdjęciach

Dość często na zdjęciach pojawiają się niewytłumaczalne rzeczy. Podobnie było w przypadku pewnej pary, która na swoim selfie uchwyciła coś upiornego. Pod opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciem było wiele komentarzy. Część osób zarzucała autorom modyfikację

Do sieci trafiła również fotografia z jednego z angielskich szpitali, wielu internautów przeraziło się na jej widok. Na zdjęciu szpitalnego korytarza, które wykonał, zauważono… ducha. Niemal natychmiast po tym rozgorzała dyskusja odnośnie autentyczności fotografii. 21-letni Andrew Milburn sam nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył.

Jak myślicie, czy na zdjęciu rzeczywiście znajduje się upiór?

Radio ZET/MB

Więcej: