Oddech przyśpiesza od samego patrzenia. Zobacz przejażdżkę największym rollercoasterem

Chcielibyście przejechać się na najwyższym, najszybszym i najdłuższym divecoasterze? Taki znajduje się w stanie Ohio w USA. 

Divecoaster to rollercoaster, na którym odnosisz momentami wrażenie, że spadasz. Największa taka kolejka górska znajduje się w parku rozrywki Cedar Point w USA. 

Valravn został otwarty 7 maja 2016 roku. Cała trasa ma 1041 metrów, co stawia ją na pierwszym miejscu na świecie. Wagoniki rozpędzają się w najszybszym momencie do 121 km/h, a spada się z wysokości 68 metrów. 

Już samo oglądanie filmu z przejażdżki podnosi adrenalinę. Obejrzyj te nagrania, zanim kupisz bilety do Stanów Zjednoczonych! :)

Przed decyzją o wyjeździe pamiętaj, że nie dla każdego wesołe miasteczko to dobra zabawa. Zobacz, co się może stać, kiedy ktoś nie toleruje zbyt dużych przeciążeń...

Jednak jeśli bardzo chcesz poczuć wiatr na własnej skórze, to polecamy się tam wybrać. Przy okazji może będzie można załatwić inne ważne rzeczy. Kolejki górskie mogą być idealnym miejscem na zaręczyny. Na taki pomysł wpadł pewien mężczyzna. Na szczęście nie zgubił pierścionka po drodze. Oświadczyny zostały nakręcone na ukrytej kamerze.

Radio ZET/MB

Więcej: