Zadedykował utwór zmarłej mamie. Teraz śpiewa piosenkę mamy Natalii Kukulskiej

W „Voice of Poland" nadszedł czas bitew. W następnym odcinku na ringu zmierzą się Adam Stachowiak i Ewelina Bogucka – zaśpiewają utwór mamy Natalii Kukulskiej, Anny Jantar. Kto wyjdzie z tej walki zwycięsko? Przekonamy się już w sobotę.

W programie „The Voice of Poland” trwa etap bitew, w których uczestnicy z jednej drużyny trenerskiej śpiewają w duetach. Już w najbliższą sobotę na na scenie zmierzą się Ewelina Bogucka i Adam Stachowiak. Para zaprezentuje piękną piosenkę Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa „Ktoś między nami”. To bardzo ważny moment programu dla Natalii Kukulskiej, która straciła mamę w wieku 4 lat. Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 w katastrofie samolotu Ił-62 „Mikołaj Kopernik", lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Miała 30 lat, a przed sobą wspaniałą karierę. Nic dziwnego, że podczas występu duetu Natalia Kukulska nie mogła powstrzymać łez.

Zobacz piosenkę Adama o mamie

Także Adam Stachowiak stracił mamę bardzo wcześnie. Podczas przesłuchań w ciemno chłopak dostał od trenerów drugą szansę. Zaśpiewał wtedy swoją własną kompozycję dedykowaną zmarłej mamie. Po tym występie dodał: – Chciałbym, żeby [mama - red.] widziała, to co się teraz dzieje tutaj. Chciałbym, żeby była ze mnie dumna, ze swojego syna... żeby mi kibicowała tam z góry. Byłbym jej za to bardzo wdzięczny.

Radio ZET/SI