Restauracja, w której nikt nie pracuje. Wszystko robią maszyny!

Rozwój cywilizacyjny często przyczynia się do zmian, które jeszcze kilka lat temu wydawałby się niemożliwe. Choć idea zazwyczaj jest słuszna, to czasami okazuje się, że potrafią niezwykle zadziwić. Kilka dni temu w San Francisco powstała w pełni zautomatyzowana restauracja. Nie pracuje tam żaden człowiek!

Eatsa to nowoczesna restauracja, w której nie spotkamy ani jednego pracownika. Posiłki przygotowuje i wydaje maszyna. Na danie wystarczy poczekać kilka minut. Czy roboty całkowicie zastąpią pracę człowieka?

Eatsa - zautomatyzowana restauracja

Restauracja, która kilka dni temu została otwarta w pobliżu Embarcadero w San Francisco, jest pierwszym tak zautomatyzowanym miejscem. To nowoczesna i ekologiczna placówka. Nie pracuje tam żaden człowiek, a za zamówienie, przygotowanie i wydanie posiłku odpowiedzialny jest specjalny sprzęt. Serwowane są tam wyłącznie dania wegetariańskie.

Jak działa automatyczna restauracja?

W najnowocześniejszej restauracji klient swoje zamówienie może złożyć przez iPada, a kilka minut później jedzenie pojawia się w małej, zaszklonej kabinie. Posiłek można zjeść na miejscu lub wziąć na wynos. Krytycy kulinarni uważają, że tamtejsze dania są smaczne i tanie.

źródło:Bustle

Więcej: