The Walking Dead s07e02 online i w tv - o której oglądać? Co się wydarzy?

Nowe zwiastuny "The Walking Dead" już online. S07e02 w TV Fox w poniedziałek o godzinie 22.00. Co się wydarzy w nowym odcinku?

"The Walking Dead" s07e02 tuż przed nami. Kolejny premierowy odcinek nowej serii "Żywych Trupów" można oglądać w poniedziałek 31.10. o godzinie 22.00 w telewizji Fox.

W pierwszym, krwawym odcinku siódmej serii dowiedzieliśmy się, kogo zabił Negan. Okazało się jednak, i było to duże zaskoczenie dla widzów, że brutalny przywódca "Zbawców" nie zabił tylko jednej postaci. Jego ofiarami padło dwóch ważnych bohaterów, w tym taki, który był w serialu od pierwszego sezonu: to Abraham i Glenn. Wiemy już, że Rick będzie musiał podporządkować się woli Negana i pracować dla niego.

"The Walking Dead": odcinek 2 - co się wydarzy?

Poznamy nowego bohatera - Ezekiela (Khary Payton), który przedstawi się jako król. Kim jest Król Ezekiel? To z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w całym serialu. Ma głowę pełną dreadów a jego towarzyszem jest tygrys Shiva. Samozwańczy król włada społecznością, okrzykniętą mianem "Królestwa". W komiksowej wersji Rick i Ezekiel chcą połączyć siły "Królestwa" i "Alexandrii", by walczyć przeciw Neganowi i jego podwładnym. Czy tak będzie w serialu?

"Królestwo" mieści się w budynku liceum, którego bram strzegą uzbrojeni mężczyźni na koniach. Sam "król" nie rusza się nigdzie bez eskorty wojskowych, których poznaliśmy już w ostatnim odcinku szóstego sezonu serialu.

Ezekiel uratował Shivę przed śmiercią i potem wykorzystał go w budowaniu opowieści na swój temat i tworzeniu swojej postaci, której ludzie mogli zaufać. W ten sposób zbudował "Królestwo". On i jego ludzie odegrają ogromną rolę w pokonaniu Negana - bo o tym będzie przecież siódmy sezon "The Walking Dead".

Ciągle nie wiemy jeszcze, co u Carol i Morgana.

"The Walking Dead" online i w TV - o której i gdzie oglądać?

Nowy odcinek "Żywych trupów" w telewizji FOX już w poniedziałek, 31.10. o godzinie 22.00. Odcinek online, legalnie dostępny będzie tylko w aplikacji Fox Play.

Zwiastuny online "The Walking Dead" s07e02

Będziecie oglądać drugi odcinek siódmego sezonu The Walking Dead?

Więcej: